• تاریخچه:

شرکت چکاد ارتباط پایوند  با استعانت از خداوند و در سایه دانش متخصصین جوان و تحصیلکرده و با تمرکز بر توانمندیهای خود در عرصه های مختلف صنعت در سال 1393 از هسته مرکزی این شرکت که متشکل از سهامداران و هیئت مدیره شرکت رخشا رویان تهران بود؛ منشعب گردید و با توسل به حسن سابقه خود با بیش از یک دهه فعالیت موثر(تاسیس به سال 1378) در صنعت، افتخار ارائه خدمات در حوزه های مختلف را داشته است. از جمله این خدمات میتوان به تولید قطعات صنعتی دقیق، تجهیزات مخابراتی (بخصوص کانکتورهای مخابراتی)، تجهیزات برقی تونل های مترو، اشاره کرد.

شرکت چکاد ارتباط پایوند با امید به خداوند و دانش به روز نیروهای متخصص خود به عنوان ارزشمندترین سرمایه شرکت، در صدد ارائه خدمات برخط و با کیفیت به کلیه مشتریان گرانقدر خود می باشد.

مشتری مداری و ارائه خدمات با کیفیت در اسرع زمان ممکن، از جمله مواردی است که همواره در راس اهداف این شرکت قرار دارد و در همین راستا نیز توانسته ایم موفق به اخذ رضایت نامه های گوناگون از کارفرمایان و اخذ تائیدیه فنی از اداره کل تدوین استاندارد های شرکت  ارتباطات سیارMCI  در زمینه تولید کانکتورهای(RF) و جمپرهای مورد استفاده در سیستم های تلفن همراه (BTS) گردیم.

ارتباط تنگاتنگ با شرکتهای همکار و شرکای تجاری و ایجاد شبکه ارتباطی قدرتمند، فضای مناسب جهت ارائه خدمات پایدار، سریع و با کیفیت و همچنین قیمت مناسب، وجه تمایز چشمگیر این شرکت می باشد.